Tmely

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  Stránka 1 z 2

  • Quick View
   Charakteristika:
   Přetíratelný tmel na bázi akrylátu pro tmelení a těsnění spár a trhlin v omítkách, koutové spoje stěn a stropů, spáry kolem rámů oken a dveří, schodů, podlahových a jiných dekorativních lišt apod. Po vytvrzení je přetíratelný běžnými barvami.
   Použití:
   Tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech. Připojovací spáry rámů oken a zárubní dveří v interiéru. Utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety z interiéru. Spoje dekorativních lišt a stěn.
   Barva: bílá, šedá, hnědá, černá.
   Cena:
   310 ml – 42 Kč
   600 ml – 65 Kč
   42.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Trvale pružné lepidlo na bázi silikonu s vynikající přilnavostí ke sklu. Po vytvrzení je dokonale neutrální a netoxické, není škodlivé vůči zvířatům ani rostlinám. Odolává dlouhodobému působení vody i UV záření. Je vodotěsné, nelze ho přetírat.
   Použití:
   Výroba a oprava skleněných akvárií a terárií. Lepení a oprava skleněných konstrukcí.Lepení skleněných výkladních skříní
   Barva: transparentní, černá
   Cena:
   Trans. 310 ml – 139 Kč
   Černá 310 ml – 124 Kč
   139.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   SOUDAL Fix All Classic je neutrální vysoce kvalitní pružný lepicí tmel, vhodný pro tmelení, lepení a spojování širokého spektra materiálů v interiéru i exteriéru, veškeré tmelení a lepení savých i nesavých materiálů v domácnosti, na stavbě nebo automobilu. Fix All Classic nahrazuje většinu dostupných tmelů a lepidel. Výborně přilne na běžné materiály: beton, omítky, přírodní i umělý kámen, dřevo, dřevotříska, laminát, plasty, polystyren, PVC, korek, minerální i skelná vata, železo, olovo, zinek, měď, hliník, sklo, obklady a dlažby, sanitární keramika, porcelán, zrcadla a mnoho dalších.
   Použití:
   Tmelení a lepení téměř všech stavebních materiálů v nejrůznějších kombinacích. Tmelení v kuchyních koupelnách a sanitárních místnostech – brání růstu plísní. Tmelení konstrukčních vibračních spojů. Přetíratelné vyplňování prasklin a nerovností.
   Barva: bílá, krystal, šedá, hnědá, černá
   Cena:
   Krystal 310 ml – 220 Kč
   Čírá, šedá 310 ml – 159 Kč
   220.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Vysoce flexibilní tmel pro venkovní i vnitřní použití. Přetíratelný všemi typy barev, vodotěsný a nepropustný, barevně stálý, odolný proti stárnutí, UV záření i jiným a povětrnostním vlivům, nepraská a nevysychá. Vhodný pro spáry s pohybem.
   Použití:
   Tmelení spár mezi rámy oken a dveří a zdivem. Tmelení spár mezi zdmi a parapety. Tmelení spár s nároky na přetírání. Oprava prasklin ve zdech a stropech. Výše uvedené spoje do dilatací 15%.
   Barva:  bílá, šedá, hnědá
   Obsah: 310 ml
   64.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Zcela vytvrzující tmel pro spoje a těsnění míst vystavených působení velmi vysokých teplot. Vytváří tvrdou a pevnou spárovací hmotu. Odolává vysokým teplotám až do 1500 °C. Neobsahuje rozpouštědla ani azbest.
   Použití:
   Tmelení spojů a otvorů v pecích, topných systémech, tmelení roštů atd. utěsňování spojů a otvorů v místech vysokých teplot. Instalace topného systému pecí. Opravy konstrukcí vystavovaných vysokým teplotám
   Barva: černá
   Obsah: 310 ml
   92.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Trvale pružný, lepicí tmel na bázi polyuretanu. Vhodný k pružnému lepení a tmelení spár s nároky na pružnost a vysokou odolnost tmelu. Má velmi dobrou přilnavost k většině materiálů (mimo PE, PP, PTFE) a výbornou odolnost vůči chemikáliím. Po vytvrzení je přetíratelný, vhodný k profesionálnímu použití.
   Použití:
   Veškeré těsnění a lepení dilatačních a vibračních spojů ve stavebnictví a strojírenství. Těsnění a lepení kovových konstrukcí. Dilatační spáry průmyslových podlah. Pružné spoje při výrobě kontejnerů a v automobilovém průmyslu.
   Barva: šedá
   Obsah: 310 ml
   132.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Neutrální silikonový tmel bez octového zápachu pro těsnění spár v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo sanitárních místnostech. Vhodný pro koutové spáry stěn s obklady, kolem van, umyvadel a WC, spárování sprchových koutů. Po vytvrzení je trvale pružný, odolný vůči působení plísní a UV záření.
   Použití:
   Tmelení v sanitárních místnostech a kuchyních. Veškeré sanitární tmelení, kde dochází ke kontaktu s plastem, omítkou a dřevem. Tmelení chladírenských skladů a kontejnerů. Tmelení klimatizačních systémů.
   Barva: transparentní, bílá
   Obsah: 310 ml
   98.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Vysoce kvalitní, plastický, jednosložkový tmel na bázi polybutenu.
   Použití:
   Veškeré spoje s  pohybem do 5%. Plnící tmel pro nejrůznější stavební aplikace. Spárování zdiva.Spárování mezi zdivem a rámy oken nebo zárubněmi dveří. Zasklívání jednoduchých dřevěných oken (sklenářský tmel). Zasklívání skel do betonových nebo kovových rámů. Tmelení spojů kanalizačních a odpadních řádů. Těsnění spojů automobilových karoserií a kontejnerů.
   Barva: bílá, šedá
   Obsah: 600 ml
   83.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Sanitární acetátový silikonový tmel určený k těsnění spár vystavených zvýšenému působení vlhkosti v prostorách jako jsou koupelny, toalety, kuchyně apod. Vhodný pro koutové spáry obkladů, kolem van, umyvadel, sprchových koutů, WC, apod. Trvale pružný tmel s dlouhodobou životností. Odolává plísním, barevně stálý, odolný UV záření.
   Použití:
   Tmelení v sanitárních místnostech a kuchyních. Tmelící sklenářské práce. Tmelení stavebních spojů ve vlhkém prostředí. Tmelení klimatizačních systémů.
   Barva: transparentní, bílá, šedá, béžová, hnědá
   Obsah: 310 ml
   89.00
   Napsat dotaz

  Stránka 1 z 2