Směsi do odstřikovačů

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  • Quick View
   Charakteristika:
   Rozmrazovač skel je biologicky odbouratelná, netoxická kapalina v rozprašovači, určená pro okamžité odstranění námrazy a ledu ze skle a světel automobilů. Nepoškozuje pryžové, plastové a lakové díly, má výrazný čistící a odmašťovací efekt a chrání skla před poškrábáním.
   Obsah: 0,5 l
   47.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Letní směs do ostřikovačů je biologicky odbouratelná, netoxická kapalina obsahující povrchově aktivní látky s vysokou čistící účinností na nečistoty i zaschlé zbytky hmyzu. Nepoškozující pryžové, plastové a lakové díly. Směs umožňující snadné čištění automobilových skel, má výrazný čistící a odmašťovací efekt a chrání skla před poškrábáním.
   Cena:
   3 l – 31 Kč
   5 l – 48 Kč
   25 l – 195 Kč
   1 l volně – 4 Kč
   31.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Zimní směs do ostřikovačů – 40°C je biologicky odbouratelná, netoxická kapalina s účinnou mrazuvzdorností, nepoškozující pryžové, plastové a lakové díly. Směs umožňující snadné čištění automobilových skel v zimním období, má výrazný čistící a odmašťovací efekt a chrání skla před poškrábáním.
   Cena:
   3 l – 90 Kč
   5 l – 135 Kč
   25 l – 648 Kč
   1 l volně – 22 Kč
   90.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Zimní směs do ostřikovačů –80°C je biologicky odbouratelná, netoxická kapalina s účinnou mrazuvzdorností, nepoškozující pryžové, plastové a lakové díly. Směs umožňující snadné čištění automobilových skel v zimním období, má výrazný čistící a odmašťovací efekt a chrání skla před poškrábáním.
   Cena:
   5 l – 178 Kč
   25 l – 892 Kč
   1 l volně 27 Kč
   178.00
   Napsat dotaz