PU-tmely

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  Stránka 1 z 2

  • Quick View
   Charakteristika:
   Vysoce kvalitní, nestékavý, rychle schnoucí penetrační nástřik pro antikorozní ochranu dutin. Má silné penetrační a vodoodpudivé vlastnosti, extrémní vzlínavost. Antikorozní ochrana dutin karoserií automobilů, strojních částí, zařízení a nástrojů. Pro svou teplotní odolnost je také vhodný k aplikacím v motorovém prostoru. Vzhledem ke své nestékavosti může být aplikován i v silnější vrstvě.
   Použití:
   Antikorozní ochrana dutin karosérií,motorových prostor,spodních dutin,podběhů, kufrů a ložných prostor atd. Obecně poskytuje antikorozní ochranu strojů a strojních součástí, nářadí, atd.
   Barva: černá
   Cena:
   1 l – 147 Kč
   500 ml – 161 Kč
   147.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Carbond 955 DG je vysoce kvalitní jedno-komponentní trvale pružné lepidlo na bázi polyuretanu určeno k přímému lepení čelních skel automobilů do karosérií.
   Použití:
   Vlepování čelních skel do karosérií automobilů.
   Barva: bílá, hnědá, černá.
   Cena:
   310 ml – 308 Kč
   Kompletní sada – 634 Kč
   308.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Vysoce účinný prostředek na zvýšení přilnavosti tmelu ke sklu a ochrany spoje proti působení UV záření.
   Barva: bílá, šedá, hnědá, černá
   Obsah: 30 ml
   199.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Přetíratelný tmel na bázi akrylátu pro tmelení a těsnění spár a trhlin v omítkách, koutové spoje stěn a stropů, spáry kolem rámů oken a dveří, schodů, podlahových a jiných dekorativních lišt apod. Po vytvrzení je přetíratelný běžnými barvami.
   Použití:
   Tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech. Připojovací spáry rámů oken a zárubní dveří v interiéru. Utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety z interiéru. Spoje dekorativních lišt a stěn.
   Cena:
   1 l – 184 Kč
   500 ml – 170 Kč
   184.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Dvousložkový, polyesterový tmel s jemnou konzistencí vhodný k vyrovnávání povrchů s následným vybroušením a přelakováním. Rychle schnoucí, pružný, snadno brousitelný, dlouhodobě silná přilnavost. Vhodný pro opravy středních nerovností a rýh poškozených autokaroserií, karavanů, lodí, windsurfingů apod. Plošné vyrovnávání kovových, dřevěných, laminátových a podobných povrchů.
   Použití:
   Vyplňování plechových, laminátových, dřevěných i jiných povrchů. Opravy poškozených karosérií, lodí, stavebních prvků apod. Vyplňování rýh a jiných poškození dřevěných povrchů.
   Cena:
   250 g – 84 Kč
   1 Kg – 164 Kč
   2 Kg – 292 Kč
   84.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Trvale pružný, přetíratelný, všestranně použitelný tmel pro dilatační spáry stavebních konstrukcí. Má velmi dobrou přilnavost k většině materiálům (mimo PE, PP, PTFE), výbornou odolnost vůči chemikáliím, vhodný k profesionálnímu použití.
   Použití:
   Veškeré tmelení a lepení ve stavebnictví a průmyslu. Spáry mezi dveřními a okenními rámy a zdmi. Utěsňování spár mezi odlišnými stavebními materiály. Dilatační spáry obvodového opláštění budov. Všechny typy spár s velkým pohybem.
   Barva: bílá, šedá
   Obsah: 310 ml
   134.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Pružná hmota zajištující ochranu proti korozi, vodě, soli a poškození podvozku odletujícím štěrkem nebo kameny. Vhodná pro ochranu částí podvozku karoserií, které jsou následně přelakovány (např. prahy, spodní části blatníků a nárazníků, spoilery apod.) i jako finální povrch bez následného lakování. Lze nanášet na plasty a nátěry na bázi bitumenu, kaučuku a syntetických pryskyřic.
   Použití:
   Ochrana částí karosérií (např. nárazníky, podběhy, atd.) proti odletujícím kamínkům a korozi. Ochrana proti zvukovým vibracím. Zvuková izolace.
   Barva: bílá, šedá, hnědá, černá.
   Cena:
   1 Kg – 175 Kč
   500 ml – 156 Kč
   175.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Polyuretanový tmel SOUDAFLEX 14LM v provedení bílá je vysoce kvalitní jednosložkový, trvale pružný tmel s velmi dobrou přilnavostí k většině materiálů a nízkým modulem pružnosti.
   Použití:
   Polyuretanový tmel SOUDAFLEX 40FC v provedení černá je určen pro pružné lepení spojů ve stavebnictví a strojírenství, těsnění a vibrační spoje kovových konstrukcí, spáry průmyslových podlah, u nichž se počítá s velkým smršťováním. Používá se pro pružné spoje při výrobě kontejnerů a v automobilovém průmyslu. Výborně přilne k většině kovů a plastů. Je velmi snadno použitelný, po vytvrzení přetíratelný a trvale elastický. Vyniká vysokou odolností vůči většině chemikálií.
   Barva: bílá, betonově šedá, hnědá.
   Cena:
   310 ml – 132 Kč
   600 ml – 141 Kč
   132.00
   Napsat dotaz

  Stránka 1 z 2