PU-pěny, Čističe

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  • Quick View
   Charakteristika:
   Čistič pěny je jednosložkový rozpouštědlový přípravek pro veškeré práce s polyuretanovou pěnou, je možné jej využít pro přípravu podkladu při pracích se silikonovými a jinými tmely.
   Použití:
   Čistič pěny je určen k odstranění čerstvé pěny, k pročištění aplikační pistole na pěnu, k odmaštění podkladu před tmelením, k očištění potřísněného okolí při tmelení a lepení zejména silikonovými tmely.
   Obsah: 500 ml
   88.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Lepidlo na polystyren AS 2302 je lepicí, výplňová a těsnící polyuretanová hmota vznikající napěněním a vytvrzením kapalné reakční směsi se vzdušnou vlhkostí. Lepidlo je primárně určené k lepení polystyrénových desek.
   Použití:
   Lepidlo na polystyren AS 2302 je určeno k lepení izolačních desek z pěnového polystyrenu při izolaci panelových domů, rodinný domů, montovaných staveb apod. Další možné použití – montáž a lepení dveřních zárubní, utěsnění spár, trhlin, otvorů prostupů instalací vody, topení, plynu atd. Vhodné pro výplně spár roubených staveb. Lepidlo neodolává UV záření.7
   Obsah: 750 ml
   102.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Odstraňovač silikonu a pěny je jednosložkový rozpouštědlový přípravek. V průběhu vysychání vytváří typickou rozpouštědlovou vůni.
   Použití:
   Odstraňovač silikonu a pěny je určen pro snadnější odstranění čerstvého nebo zvulkanizovaného silikonu nebo vytvrzené polyuretanové pěny. Pro obsah rozpouštědel odzkoušejte slučitelnost přípravku s čištěným podkladem.
   Obsah: 150 ml
   86.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Montážní pěna je jednosložková polyuretanová pěnová hmota. Působením vzdušné vlhkosti a teploty expanduje až na 35násobek svého původního objemu. Pěna odolává plísním, vodě, neodolává UV záření, dá se přetírat.
   Použití:
   MASTERsil® – Montážní pěna nízkoexpanzní je vhodná pro vnitřní i vnější použití na upevňování a těsnění dveřních a okenních rámů, lepení parapetů, opravy zdiva, omítky v místech průchodu potrubí a pro vyplňování dutin, prasklin a děr. Také vhodné pro izolace van, sprchových koutů, dotěsňování střešních tašek apod.
   Cena:
   300 ml – 61 Kč
   500 ml – 66 Kč
   750 ml – 89 Kč
   zimní 750 ml – 93 Kč
   zimní 500 ml – 80 Kč
   61.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový vodou ředitelný tmel na bázi akrylátové disperze, při vysychání bez zápachu.
   Cena:
   750 ml – 94 Kč
   zimní 750 ml 99 Kč
   nizkoexpanzní 750 ml 103 Kč
   nizkoexpanzní 750 ml (zimní) 119 Kč
   nizkoexpanzní 750 ml (spáry) 120 Kč
   94.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Studnařská a kanalizační pěna je jednosložková polyuretanová pěnová hmota. Působením vzdušné vlhkosti a teploty expanduje až na 50násobek svého původního objemu. Pěna odolává plísním, vodě, neodolává UV záření, dá se přetírat, tento typ má atestaci na styk s pitnou vodou.
   Použití:
   Studnařská a kanalizační pěna je vhodná při instalaci betonových a obdobných skruží ve studnách, kanalizacích, šachtách apod., všude tam, kde lze předpokládat styk pěny s pitnou, případně užitkovou vodou. Samozřejmě lze použít při standardních montážích dveřních a okenních rámů, opravy zdiva, omítky v místech průchodu potrubí a pro vyplňování dutin, prasklin a děr. Také vhodné pro izolace van, sprchových koutů, dotěsňování střešních tašek apod.
   Cena:
   750 ml – 115 Kč
   Pistolová 750 ml – 120 Kč
   115.00
   Napsat dotaz