Program stavba

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  • Quick View
   Charakteristika:
   Hydro 2K je profesionální hydroizolační hmota na bázi cementu a pryskyřice.
   Vnitřní použití: koupelny, prádelny, suterény.
   Vnější použití: bazény, terasy.
   Cena:
   4 KG – 276 Kč
   8 Kg – 465 Kč
   20 Kg – 1 063 Kč
   32 Kg – 1 541 Kč
   276.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Abizol H je asfaltový penetrační lak modifikovaný syntetickým kaučukem a speciálními aditivy, které umožňují hlubokou penetraci podkladu a lze aplikovat i na mírně vlhkém povrchu. Je ideální pro vytvoření penetrační vrstvy pod živičnými nátěry a střešní lepenkou.
   Použití:
   Penetrace betonových podkladů před zakrytím hydrofobními nátěry a vrstvami hydroizolace. Penetrace před aplikací střešních pásů za tepla.
   Cena:
   4,5 Kg – 223 Kč
   9 Kg – 371 Kč
   18 Kg – 675 Kč
   223.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Je koncentrovaný, vysoce přilnavý nátěr vyvinutý speciálně pro použití na nesavé, hladké a porušené podklady. Adhezní můstek má velmi dobré pojivové a filmotvorné vlastnosti. Zpevňuje podklad, sjednocuje jeho savost a zvyšuje přilnavost dalších nanášených vrstev.
   Použití:
   Adhezní můstek je vysoce přilnavý nátěr pod nivelační stěrky, stavební lepidla a tmely, omítky, malty a podlahové potěry. Ideální pro nesavé i savé podklady v interiéru a exteriéru.
   Cena:
   1 KG – 98 Kč
   3 Kg – 280 Kč
   5 Kg – 454 Kč
   98.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Nemrznoucí přísada do malt a betonů je bezchloridový kapalný urychlovač tvrdnutí a přísada proti mrazu (dále jen přísada) s plastifikačním účinkem určená do betonů a cementových malt.
   Použití:
   Přísada zkracuje dobu použití tepelné ochrany při betonování a zdění za nízkých teplot, až do -10°C. Přísada zlepšuje zpracovatelnost směsi, dodává plasticitu a snižuje bod mrznutí záměsové vody.
   Cena:
   1 l – 41 Kč
   3 l – 117 Kč
   5 l – 194 Kč
   10 l – 380 Kč
   41.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Pro povrchové úpravy a vyrovnání stěn a stropů v interiérech. Vytváření nových, hladkých omítek a k celoplošným nebo lokálním opravám štuků, betonů, sádrokartonů, pórobetonů a dalších savých podkladů.
   Cena:
   1,8 Kg – 38 Kč
   5 Kg – 85 Kč
   18 Kg – 259 Kč
   38.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Impregnační prostředek H-FOB je vysoce účinný bezbarvý voduodpuzující prostředek na všechny typy porézních materiálů. Zabraňuje pronikání vody, agresivních chemikálií a špíny z ovzduší. Pro venkovní použití nad úrovní terénu.
   Použití:
   Ochrana porézních materiálů, jako cihly, beton, vláknocement, kámen, omítky, dřevo před vlivy počasí. Ochrana lícového zdiva před znečištěním spárovací maltou.
   Cena:
   1 l – 181 Kč
   5 l – 761 Kč
   181.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Hloubková penetrace pro všechny porézní a savé podklady v interiéru a exteriéru. Pro zpevnění lehčených betonů, sádrových omítek, anhydritových potěrů, vysoce savých omítek nebo cementových potěrů.
   Použití:
   Hloubková penetrace pro všechny porézní a savé podklady v interiéru a exteriéru. Pro zpevnění lehčených betonů, sádrových omítek, vlákninových omítkových desek, anhydritových potěrů, vysoce savých omítek nebo cementových potěrů a také pro vysokotlaké, hlazené betonové podlahy. Tytan HP lze aplikovat i na staré, velmi savé povrchy, které již ztratily některé parametry. Díky jemným pryskyřicím proniká hluboko do podkladu, zpevňuje povrch, zlepšuje adhezi, snižuje absorpci a chrání před nadměrným opotřebením.
   Cena:
   1 l – 44 Kč
   5 l – 207 Kč
   44.00
   Napsat dotaz