Přísady, Maziva

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  Stránka 1 z 2

  • Quick View
   Charakteristika:
   Čistič brzd je jednosložkový čistící přípravek připravený k okamžitému použití, vhodný pro čištění kovových podkladů. Nepoškozuje gumové a plastové povrchy.
   Použití:
   Čistič brzd je vhodný všude, kde je třeba očistit podklady od mastného prachu, zrezivělých částic, zoxidovaných zbytků – zejména brzdové kotouče a bubny, lamelové spojky apod..  Následně chrání před vlhkostí, má částečné mazací vlastnosti.
   Barva: čirá
   Obsah: 400 ml
   64.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Nová technologie přípravy NANOčástic umožňuje extrémně hluboké vniknutí penetrace do ošetřovaného podkladu. Je určena na veškeré savé stavební materiály, zvyšuje soudržnost podkladů, přilnavost barev a omítek, vyrovnávacích a samonivelačních hmot, snižuje savost podkladu a je paropropustná. Je určena pro interiér a exteriér. Je UV stabilní. Po zaschnutí je transparentní.
   Obsah: 1 l
   48.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkové polyuretanové lepidlo, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Odolává UV záření, vodě (odolnost D4), teplotám, ozonu, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím. Lepidlo nevykazuje smrštění, naopak mírně pění.
   Použití:
   Vhodné pro lepení dřeva, kamene, betonu, pevných plastů, polyuretanové a polystyrenové pěny, skelné tkaniny, plechů, kovových stavebních prvků na savé i nesavé podklady. Vhodné pro stavbu lodí a lehkých letadel, na chemické kotvení ve stavebních konstrukcích. Vytváří velmi pevný spoj.
   Barva: béžová
   Obsah: 315 ml
   112.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Mrazuvzdorná přísada do betonu je jednosložková bezchloridová kapalina.
   Použití:
   Mrazuvzdorná přísada do betonu je určena jako přísada umožňující betonáž při teplotách do –10°C. Přísada minimalizuje dobu ochrany betonu a malty za nízkých teplot, a to především zvýšením počátečních hydratačních reakcí cementu a tím rychlosti tvrdnutí betonu a cementové malty k hodnotám pevnosti tlaku 4 – 8 MPa, kdy je již beton nebo malta odolná mrazu. Přísada nezpůsobuje korozi kovových výztuží.
   Barva: čirá
   Cena:
   1 kg – 43 Kč
   3 kg – 115 Kč
   5 kg – 184 Kč
   43.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   MASTERsil® – Penetrace2802 / Přísada do stavebních směsí je jednosložková vodná disperze, netoxická, nehořlavá, nevýbušná, hygienicky a zdravotně nezávadná.
   Použití:
   MASTERsil® – Přísada do stavebních směsí je vhodná jako přísada do stavebních betonových a maltových směsí. Dávkování provádějte v množství od 5% na hmotnost cementu nebo vápna v připravované směsi.
   Barva: bílá
   Cena:
   3 kg – 87 Kč
   5 kg – 125 Kč
   10 kg – 245 Kč
   10 kg – 481 Kč
   31.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Silikonová vazelína je homogenní směs metylsilikonového oleje a aerogelu oxidu křemičitého. Vazelína je čirá, bez zápachu, nepodléhá oxidaci, vhodná pro styk s pitnou vodou, mlékem, potravinářskými oleji, vínem a pivem, odolává vodě, teplotám, UV záření, zředěným kyselinám, louhům a solím. Je inertní vůči okolí.
   Použití:
   Silikonová vazelína je vhodná pro absolutně čisté promazání stáčecích ventilů a šoupat, vodovodních baterií, stykačů, vypínačů apod. Vazelína má vodoodpudivé účinky – vhodná pro ochranu venkovních elektroizolací, zabraňuje korozi, chrání před agresivním chemickým prostředím.
   Barva: transparentní
   Cena:
   80 ml – 61 Kč
   1 kg – 451 Kč
   61.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   TS Silikonový olej spray je jednosložkový mazací přípravek připravený k okamžitému použití, vytváří antistatický mastný film s vysokou tepelnou odolností.
   Použití:
   TS Silikonový olej spray promazává posuvné plochy, ošetřuje plastové a gumové plochy, chrání před vlhkostí, zabraňuje namrzání. Působí jako separační činidlo forem při zpracování plastů, kaučuků, kovů při stříkání, lisování, slévání, extruzi, odlévání. Vytvoří jemný film.
   Barva: čirá
   Obsah: 400 ml
   61.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   TS Univerzální lepidlo spray 400 ml je jednosložkové kaučukové rozpouštědlové lepidlo, připravené k okamžitému použití.
   Použití:
   TS Univerzální lepidlo je určeno zejména pro plošné lepení plastů, korku, dřeva, papíru, kartonů, textilií apod. Ve výrobě, opravách, údržbě v autoprůmyslu, reklamě, čalounictví, podlahářství. Není vhodné pro lepení polystyrenu, keramických obkladů.
   Barva: žlutohnědá
   Obsah: 250 ml
   60.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový mazací přípravek připravený k okamžitému použití. Odolává vodě (i slané), kyselým a alkalickým roztokům, teplotám. Chrání před korozí, konzervuje.
   Použití:
   Mazání ozubených, šnekových, pákových a dalších převodo
   Barva: světle hnědá
   Obsah: 400 ml
   67.00
   Napsat dotaz

  Stránka 1 z 2