Nesilikonové tmely

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  Stránka 1 z 2

  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový vodou ředitelný tmel na bázi akrylátové disperze, při vysychání bez zápachu.
   Použití:
   Vhodný pro spárování při montáži sádrokartonů, pro spáry mezi zdivem a rámy oken a dveří, vhodný pro opravy prasklin v omítkách, dotěsňování při montáži vzduchotechniky, pružné spárování s možností přetření v autoprůmyslu (podklady z kovů musí být opatřeny nátěrem). Velmi dobře přetíratelný běžnými nátěry (po dokonalém vyschnutí). Vykazuje odolnost vůči UV záření, vykazuje minimální seschnutí.
   Barva: bílá, šedá, hnědá.
   Cena:
   315 ml – 29 Kč
   600 ml – 49 Kč
   5 kg – 206 Kč
   5 kg – 922 Kč
   29.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový trvale plastický těsnící tmel na bázi polybutylenu, při zasychání se slabou fermežovou vůní. Po cca 24 hod. vytváří nelepivý, přetíratelný povrch. Krátkodobě odolává povětrnostním vlivům, UV (max. 2 roky), působení kyselin, zásad, solným roztokům, olejům.
   Použití:
   Tmel má výbornou adhezi k celé řadě stavebních materiálů, jako plasty, kovy, pryže, dřevo, beton, omítka, zdivo, apod. Je vhodný pro vyplňování spár obvodových plášťů budov, venkovní spáry kolem oken, spáry panelů, utěsňování kanalizačních potrubí z kameniny, kovů a plastů, těsnění klempířských prvků. Je nestékavý a vykazuje minimální smrštění.
   Barva: bílá, šedá.
   Cena:
   315 ml – 42 Kč
   600 ml – 72 Kč
   42.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový tmel na bázi vodního skla s plnivy. Tmel vykazuje nulové smrštění, po dokonalém vyschnutí je přetíratelný, odolává UV záření.
   Použití:
   Kamnářský tmel je speciálně určen pro těsnící a spojovací práce a opravy u pecí, krbů, ohnišť, roštů, kouřovodů, šamotových vyzdívek – tam, kde je očekávána extrémní tepelná odolnost. Není vhodný pro dilatující spoje. Není paropropustný. Vytvrzený tmel dlouhodobě odolává kondenzačním výparům.
   Barva: bílá, šedá.
   Obsah: 315 ml
   68.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Klempířský tmel je jednosložkový tmel na bázi polyuretanu, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Tmel odolává UV záření, vodě, teplotám, ozonu, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím, je přetíratelný po 24 hodinách ( doporučujeme odzkoušet slučitelnost nátěru s tmelem).
   Použití:
   Klempířský tmel je určen pro pružné tmelení a lepení okapů, svodů, parapetů a ostatních klempířských prvků – vhodné materiály : pozinkovaný plech, měď, titan-zinek, hliník, poplastované plechy,, většina plastů ( doporučujeme odzkoušet adhezi), s požadavkem na následnou přetíratelnost. Střední modul zaručuje udržení pohybu spár. Tmel má výbornou adhezi také k porézním podkladům bez použití primeru
   Barva: šedá
   Obsah: 310 ml
   108.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový tmel na bázi syntetického kaučuku s rozpouštědlem. Při zasychání vytváří slabou rozpouštědlovou vůni. Odolává UV záření, je barevně stálý a přetíratelný, vykazuje větší smrštění.
   Použití:
   Tmel je vhodný pro lepení většiny porézních i neporézních materiálů a jejich kombinací, pro vnitřní i venkovní aplikace. Lze jej použít i pro práce v teplotách pod bodem mrazu. Také tam kde nelze zajistit odmaštění podkladů, dokonale přilne i na mastné plasty, kovy laminát…
   Barva: transparentní, bílá, šedá, hnědá, černá.
   Obsah: 315 ml
   89.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový tmel na bázi polyakrylátu bez rozpouštědel, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Tmel odolává UV záření, po vytvrdnutí je přetíratelný (slučitelnost s nátěrem doporučujeme odzkoušet).
   Použití:
   Vhodný pro tmelení dilatujících spojů a prasklin u parketových, dřevěných a laminátových podlah a lišt, pro spárování dřevěného obložení, pro spáry zeď – podlaha, zabrání vnikání prachu a vody do spár.
   Barva: smrk, buk, dub, mahagon
   Obsah: 315 ml
   45.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový vodou ředitelný tmel na bázi speciální disperze se sníženou kyselostí,
   proto tmel nezpůsobuje korozi plechů i bez povrchových úprav, při vysychání bez zápachu,
   je přetíratelný.
   Použití:
   Je vhodný jako pružná těsnící a tlumící výplň při podtmelování, montáži a utěsňování
   plechových částí karosérií, zejména blatníků, nárazníků, podběhů, obytných přívěsů a
   kabin. Také možno použít jako tlumící výplň proti vibracím u strojů a zařízení.
   Je vhodný pro kovové i plastové díly s nátěrem i bez nátěru.
   Barva: béžová.
   Obsah: 315 ml
   47.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový hybridní tmel na bázi akrylátové disperze se silikonovým polymerem a protiplísňovou přísadou, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Transparentní varianta má po vytlačení bílou barvu, vysycháním tmel zprůsvitní. Tmel odolává UV záření, po dokonalém vyschnutí je přetíratelný (slučitelnost konkrétního nátěru doporučujeme odzkoušet).
   Použití:
   Tmel je vhodný pro lepení a těsnění pěnového polystyrenu, dřevěných lišt a obložení, některých plastových lišt, obkladů, panelů, umakartu, minerální vlny, koberců a dalších savých i nesavých materiálů. Tmel v bílém provedení lze použít pro spárování a lepení v sanitárním prostředí. Nevhodné pro lepení polypropylenu, polyetylenu, akrylového skla. Při lepení těžších předmětů je fi xujte po dobu 12 hodin.
   Barva:  transparentní, bílá.
   Obsah: 310 ml
   45.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový disperzní tmel s plnivy, šedobéžové barvy. Je přetíratelný, po překrytí odolává povětrnosti, teplotám a UV záření.
   Použití:
   K zasklívání tabulkových skel do dřevěných a kovových rámů oken a skleníků. Nevhodný pro plastové, akrylátové a polykarbonátové rámy
   Barva: béžová
   Cena:
   0.5 kg – 22 Kč
   1 kg – 38 Kč
   5 kg – 120 Kč
   20 kg – 397 Kč
   22.00
   Napsat dotaz

  Stránka 1 z 2