Lepidla

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  Stránka 1 z 2

  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkové polyuretanové lepidlo, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Odolává UV záření, vodě (odolnost D4), teplotám, ozonu, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím. Lepidlo nevykazuje smrštění, naopak mírně pění.
   Použití:
   Vhodné pro lepení dřeva, kamene, betonu, pevných plastů, polyuretanové a polystyrenové pěny, skelné tkaniny, plechů, kovových stavebních prvků na savé i nesavé podklady. Vhodné pro stavbu lodí a lehkých letadel, na chemické kotvení ve stavebních konstrukcích. Vytváří velmi pevný spoj.
   Barva: béžová
   Obsah: 315 ml
   112.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   JUMBO FIX je jednosložkové ekologické lepidlo (modifikovaný MS polymer) bez silikonu, isokyanátu, rozpouštědel. V průběhu vytvrzování (vzdušnou vlhkostí) bez zápachu, odolává UV záření, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím, plísním, je přetíratelný nejen po vytvrzení, ale již v čerstvém stavu (slučitelnost nátěru s lepidlem doporučujeme odzkoušet). Lepidlo se vyznačuje vynikající počáteční přídržností a výrazně snižuje potřebu zajištění a pomocné
   fixace – především u stropních a vertikálních aplikací. Výborná přilnavost k široké škále materiálů, dřevo, omítka, zdivo, plasty (doporučujeme odzkoušet), smalty, zrcadla, sádrokarton, polykarbonáty obecně, PVC, sklo apod. Nevhodné pro lepení teflonu, polyetylenu, polypropylenu.
   Použití:
   Je určeno pro lepení i tmelení jak v domácnostech tak i v průmyslu (stavebnictví, výroba vagonů, kontejnerů, karosérií, lodí, člunů, klimatizace, vzduchotechniky, zasklívání vozidel, pružné lepení a spárování ve stavebnictví, lepení panelů, izolačních a dekoračních materiálů, obkladů, lepení zrcadel). Tmel má vysokou odolnost proti plísním a výbornou adhezi k porézním i neporézním podkladům bez Použití primeru, nevytváří bublinky a je snadno zpracovatelný. Nezanechává skvrny na porézních materiálech.
   Barva: čirá
   Obsah: 290 ml
   122.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložková PVAc disperze s přísadami pro mimořádnou lepivost, po vyschnutí čirá. Odolává teplotám, org. rozpouštědlům, vysoké vlhkosti a krátkodobému styku s vodou – odpovídá normě ČSN EN 204-D3.
   Použití:
   Díky odolnosti proti vlhkosti je vhodné především pro lepení oken, dveří, kuchyňských linek, dřevěných, parketových a laminátových podlah, plošné lepení dýh, cink spoje, pero-drážka, kolíkování… Lepidlo lze použít pro měkké i tvrdé dřevo, dýhy, dřevotřísku, buničinu, papír a další materiály jak pro ruční (štětec, váleček, hřeben, aplikátor), tak strojové (nanášecí válečky, trysky, aplikátory) nanášení.
   Barva: bílá
   Cena:
   0,5 kg – 71 Kč
   1 kg – 124 Kč
   5 kg – 464 Kč
   10 kg – 888 Kč
   30kg  – 2 499 Kč
   71.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkové lepidlo na bázi tripolymeru bez rozpouštědel. V průběhu vytvrzování bez zápachu, připravené k okamžitému použití.
   Použití:
   Lepidlo je vhodné pro vnitřní i venkovní lepení obkladů a dlažby na porézní i neporézní podklady. Lepidlo má vysokou primární (okamžitou) pevnost. Při lepení těžkých samostatných předmětů doporučujeme fixaci po dobu 24 hodin. Pro plošné lepení obkladů není fixace nutná. Lepidlo má minimální seschnutí, odolává vodě, dilataci podkladů, UV záření a jiným povětrnostním vlivům.
   Barva: bílá
   Cena:
   315 ml – 64 Kč
   1,5 kg – 72 Kč
   3 kg – 135 Kč
   5 kg – 219 Kč
   64.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkové lepidlo na bázi vinylkopolymeru bez rozpouštědla, při zasychání bez zápachu. Vytváří pevný, trvale pružný spoj odolný UV záření, ozonu, teplotám, rozpouštědlům, zředěným chemikáliím a vodě(ne trvalé zatížení vodou).
   Použití:
   Je určeno pro lepení parotěsných zábran a fólií obsahujících např. PE, PP, PVC, EPDM, DPC, hliník a další těsnící a izolační materiály jak mezi sebou navzájem tak také k okolním stavebním podkladům, např. dřevo kov, beton, omítka. Lepidlo odpovídá parotěsným spojům dle DIN 4108-7.
   Barva: zelená
   Obsah: 315 ml
   81.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkové disperzní lepidlo s plnidly, speciálními aditivy a fungicidními přísadami.
   V průběhu vytvrzování bez zápachu, připravené k okamžitému použití.
   Použití:
   Lepidlo je určeno zejména k lepení dekoračních a krycích prvků z polystyrenu, stropních
   podhledů (minerální vlna, tlumící rohože, papírové izolační vycpávky apod.) Také lze
   použít při lepení dřevěných dekoračních prvků, koberců a podlahových krytin. Je určeno
   pro Použití v interiérech, přetíratelnost doporučujeme odzkoušet.
   Barva: bílá
   Cena:
   1,5 kg – 63 Kč
   3 kg – 120 Kč
   5 kg – 198 Kč
   32.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkový 100% neutrální silikon bez rozpouštědel, acetátových výparů a parafínů. V průběhu vytvrzování bez zápachu. Odolává UV záření, vodě, teplotám. Není přetíratelné. Nenarušuje kovovou ochrannou vrstvu zrcadla (při minimální tloušťce 60 mikronů).
   Použití:
   Lepidlo je určeno pro pružné lepení zrcadel na porézní podklady (např. omítka, zdivo, sádrokarton, dřevotříska), i na neporézní podklady (sklo, leštěné kovy, barevné kovy, plasty – doporučujeme odzkoušet, obklady, laminované desky, polykarbonát apod.).
   Barva: bílá
   Obsah: 315 ml
   84.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Polyuretanové lepidlo je jednosložkové tekuté lepidlo bez rozpouštědel, vytvrzující vzdušnou vlhkostí, neobsahuje plniva. Lepený spoj splňuje normu ČSN EN 204 D (vhodné pro stálé zatížení pod vodou), spoj má vysokou pevnost, zvýšenou odolnost proti teplotám, rozpouštědlům.
   Použití:
   Polyuretanové lepidlo D4 je určeno pro lepení dřevěných (také exotické dřevo) prvků, lepení konstrukčních nábytkových dřevěných dílů, stavbu lodí, venkovní stavební konstrukce. Vhodné pro lepení stavebních materiálů – sádrokarton, dřevo, kovy, cihla, beton, omítka, izolační materiály, dýha, plechy a jejich kombinace za podmínky, že alespoň jedna strana lepeného spoje obsahuje běžnou vlhkost. Pokud lepené materiály neobsahují vlhkost, je nutné ji dodat mlžením vodou na nanesené lepidlo v množství do 80 g/m2. Vhodné pro interiér a exteriér
   Barva: medová
   Cena:

   250g – 75 Kč

   0,5 kg – 144 Kč

   1 kg – 216 Kč

   5 kg – 1 066 Kč

   144.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Jednosložkové neoprénové lepidlo na rozpouštědlové bázi určené pro rychlé kontaktní lepení i pro částečně pružné lepení.
   Použití:
   Je vhodné pro savé i nesavé podklady, k rychlému lepení sádrokartonových desek, dřevěných schodů a prahů, podlahových lišt, obložení apod. Při mnoha aplikacích nahrazuje hřebíky a vruty. Je možné jej použít i pro lepení keramických obkladů, kovů a plastů. Nevhodné pro lepení polystyrenu, u plastů doporučujeme odzkoušet jestli nedochází k naleptání.
   Barva: béžová
   Obsah: 315 ml
   74.00
   Napsat dotaz

  Stránka 1 z 2