Lepidla

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  Stránka 1 z 2

  • Quick View
   Charakteristika:
   Lepí během několika sekund většinu materiálů jako porcelán, sklo, gumu, kovy, většinu plastů, atd. Vhodné pro běžné rychlé opravy v domácnosti i pro průmyslové použití. Vysoce kvalitní sekundové lepidlo s velmi rychlým tuhnutím a vysokou lepicí silou. Lepidlo ihned reaguje po stlačení lepených předmětů k sobě a vytěsnění vzduchu.
   Použití:
   Lepí během několika sekund většinu hladkých materiálů. Běžné rychlé opravy.Vhodné na porcelán, sklo, gumu, kovy, většinu plastů, atd. Nepoužívat na PE, PP, PTFE.
   Cena:
   3 g – 17 Kč
   20 g – 92 Kč
   17.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, papíru a lepenky. Konstrukční lepení nábytku a výrobků převážně z měkkých dřev. Lepidlo s dlouhým otevřeným časem vhodné pro časově náročné lepení sestav interiérového nábytku.
   Použití:
   Lepení dřeva, papíru, dřevěných prvků, dřevotřísky. lepení papíru a kartónů
   Cena:
   250 ml – 52 Kč
   750 ml – 95 Kč
   5 Kg – 399 Kč
   25 Kg – 1 830 Kč
   52.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Speciální vysoce kvalitní, ihned použitelné lepidlo, určené k lepení dlaždic a ostatních obkladových prvků na veškeré i netradiční podklady. Vysoce flexibilní, vhodné na podklad, který „pracuje“, po vytvrzení elastické, vodě odolné a nehořlavé. Lepení obkladů na umakart, sádrokarton, dřevo, dřevotřískové a cemento-třískové desky, kovové podklady apod. Lepení dlažeb na podlahy s podlahovým vytápěním, lepení nových obkladů na staré „obklad na obklad“.
   Použití:
   Lepení „obklad na obklad“. Lepení nástěnných obkladů horizontálně i vertikálně. Speciálně vhodné pro lepení obkládaček a dlaždic v kuchyních a vlhkých místnostech. Vyhovuje k lepení dlaždic na podklad, který „pracuje“.
   Cena:
   310 ml – 78 Kč
   1 Kg – 118 Kč
   5 Kg – 373 Kč
   15 Kg – 948 Kč
   78.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Lepení veškerých druhů (i předlakovaných) parket do lamel nebo mozaiky, lepení dubových parket na všechny podklady, lepení parket z exotických dřevin. Vysoce kvalitní, snadno použitelné lepidlo určené pro profesionální aplikace, na bázi alkoholu, pryskyřic a syntetických materiálů. Má vynikající přilnavost k podkladu, rychle schne a vyniká vysokou adhezní silou. Je vhodné i k lepení vrstvených parket. Po vytvrzení nepraská a zůstává mírně pružné.
   Použití:
   Lepidlo na parkety 69A je vhodné k lepení všech typů dřevěných podlah, pevných, děrovaných, s povrchovou úpravou, dřevěných prken, dřevěných bloků a laminátů. Vhodné na porézní druhy podkladů, jako jsou např. betony, potěry, dřevo, mozaiky, dřevité lepenky, OSB desky (dřevité lepenky velkých rozměrů)
   Cena:
   5 Kg – 678 Kč
   13 Kg – 1 547 Kč
   678.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Lepení všech dřevěných spojů, spojování parketových lamel plovoucích podlah, laminovaných parketových a kazetových podlah v systému pero-drážka. Vhodné k lepení dubového dřeva a exotických tvrdých dřevin a lepení konstrukčních dřevěných spojů v průmyslu. Vyznačuje se velmi rychlou dobou schnutí a odolností proti vodě D3 (ČSN EN 204). Po zaschnutí průhledné, silně přilne k materiálu.
   Použití:
   Lepení všech dřevěných spojů. Spojování parketových lamel plovoucích podlah v systému pero-drážka. Spojování laminovaných parketových a kazetových podlah v systému pero-drážka.
   Obsah: 500 g
   100.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Lepení veškerých typů polystyrenu na savé podklady, materiálů ze syntetické pěny, stropních polystyrenových desek, lišt z polystyrenu, izolační pěny na stěny nebo podlahu. Disperzní lepidlo připraveno k okamžitému a snadnému použití, neobsahuje rozpouštědla, je nehořlavé, po vytvrzení snáší drobný pohyb. Pro lepení polystyrenu na nesavé podklady použijte Univerzální montážní lepidlo 49A.
   Použití:
   Lepení všech druhů polystyrenu. Lepení k různým druhům povrchů jako např. dřevo, cihla, kámen, dřevotříska, sádrokarton. Lepení stropních polystyrenových desek. Lepení izolační pěny na stěny nebo podlahu.
   Cena:
   310 ml – 76 Kč
   1 Kg – 76 Kč
   3 Kg – 194 Kč
   76.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Speciální lepidlo na bázi neutrálního silikonu pro lepení zrcadel na běžné stavební povrchy. Má výbornou přilnavost na většinu materiálů, není agresivní, nenarušuje refl exní vrstvu zrcadel. Po vytvrzení je trvale pružné. Určeno k profesionálnímu využití.
   Použití:
   Lepení zrcadel na většinu povrchů. Lepení zrcadel i na nerovné povrchy. Tmelení spár zrcadlových stěn.
   Obsah: 310 ml
   168.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Rychlé lepení podlahových a soklových lišt, parapetů, dřevěných schodnic a prahů, obkladových panelů a dekorativních prvků z různých materiálů, na veškeré porézní i neporézní materiály. Vysoce kvalitní neoprenové montážní lepidlo nahrazující hřebíky a šrouby. Vyniká vysokou počáteční lepicí silou, umožňuje lepení ve svislé poloze bez potřeby fixace lepených prvků. Vhodné i k lepení na nerovné (hrubé) podklady. Po vytvrzení vodě odolné. Nevhodné pro lepení pěnového polystyrenu.
   Použití:
   Upevnění lišt, okenních říms či parapetů, soklových lišt, obložení, plastových desek. Lepení desek na stěny a podlahy, okenních rámů a přepážek. Opravy uvolněných dlaždic. Lepení kobercových skřipců, lepení pásků na ostré a zaoblené hrany schodů.
   Obsah: 310 ml
   105.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Univerzálně použitelné lepidlo na bázi sysntetického kaučuku nahrazující tradiční spojování šrouby, hřebíky nebo nýty. Výborně přilne na většinu stavebních podkladů, rychle vytvrzuje a je vodovzdorné. Díky vysoké počáteční přilnavosti umožňuje lepení bez nutnosti fixace. Nenarušuje pěnový polystyren.
   Použití:
   Lepení izolačních a montážních prvků včetně zateplovacích systémů. Lepení na novostavbách i při rekonstrukcích.Lepení dřevěných latí, obvodových lišt, prahů a parapetů. Lepení obkladových panelů, kabelových lišt apod. Lepení polystyrénových izolačních a dekoračních panelů.
   Obsah:
   310 ml
   106.00
   Napsat dotaz

  Stránka 1 z 2