Lepidla na podlahové krytiny

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  • Quick View
   Charakteristika:
   Fixace podlahových krytin WB-983 okamžitě a snadno použitelné disperzní lepidlo, vhodné pro odstranitelnou fixaci podlahových krytin z textilu, PVC a CV v interiérech. Podlahovou krytinu lze odstranit bez poničení podkladu. Zbytky fixace lze snadno odstranit z podkladu vodou.
   Cena:
   1 Kg – 136 Kč
    5 Kg – 670 Kč
   136.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Fixační lepidlo WB-984 okamžitě a snadno použitelné disperzní, fixační lepidlo, vhodné pro odstranitelnou fixaci podlahových krytin z textilu, PVC a CV v interiérech na všechny vhodné vodoodolné podklady.
   Obsah: 12 Kg
   1,332.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Lepidlo na koberce WB-965 je technologicky inovované lepidlo, které je charakteristické snadnou aplikací, vysokou počáteční vazbou a vysokou sílou po vytvrzení. WB-965 je okamžitě použitelné, bez obsahu organických rozpouštědel. Lepidlo je vhodné pro lepení koberců (s textilním, tkaným a velurovým podkladem), textilních podlahových krytin, koberců s plstěným podkladem, stejně tak jako podlahové krytiny z PVC s textilním podkladem v interiérech budov. Navíc je lepidlo vhodné pro lepení korku a skelné vaty ke všem savým stavebním podkladům.
   Cena:
   6 Kg – 457 Kč
   12 Kg – 794 Kč
   20 Kg – 1 250 Kč
   457.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Lepidlo na linolea WB –976 je snadno aplikovatelné disperzní lepidlo určené pro přímé použití, které neobsahuje organická rozpouštědla. Vyznačuje se vysokou prvotní přilnavostí, velmi dobrou pevností po vytvrzení a nízkou spotřebou.
   Obsah: 20 Kg
   1,496.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Speciální lepidlo pro podlahové krytiny WB-981 je snadno aplikovatelné disperzní lepidlo určené pro přímé použití, které neobsahuje organická rozpouštědla. Vyznačuje se vysokou prvotní přilnavostí, velmi dobrou pevností po vytvrzení a nízkou spotřebou. Lepidlo je určené pro lepení krytin z PVC a CV na podlahy a zdi, lepení textilních krytin s podkladem z PVC, pěny, syntetiky, latexové vrstvy a PU, lepení linolea a krytin ze syntetického kaučuku a Termofixu na vhodné absorpční povrchy v interiérech.
   Cena:
   14 Kg – 1 581 Kč
   6 Kg – 855 Kč
   855.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Univerzální disperzní lepidlo WB-982 je technologicky inovované 1K, okamžitě použitelné disperzní lepidlo,bez obsahu organických rozpouštědel. Lepidlo je charakteristické vysokou prvotní přilnavostí a velmi dobrou pevností. Lepidlo je vhodné pro lepení linolea, PVC krytin (homogenní, heterogenní v rolích či v ´dlaždicích´), také pěnové PVC, PVC se syntetickým, či přírodním podkladem. Lepidlo je také vhodné na lepení koberců, včetně plstěných.
   Cena:
   6 Kg – 480 Kč
   12 Kg – 895 Kč
   20 Kg – 1 300
   480.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Vodivé lepidlo na podlahové krytiny WB-977 je snadno aplikovatelné disperzní lepidlo určené pro přímé použití, které neobsahuje organická rozpouštědla. Vyznačuje se vysokou prvotní přilnavostí, velmi dobrou pevností po vytvrzení a nízkou spotřebou. Lepidlo je určené pro vodivý a antistatický textil, PVC, syntetický kaučuk a linoleum na vhodné absorpční povrchy v interiérech. Vodivý primér není potřeba.
   Obsah: 14 Kg
   2,058.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Lepidlo na PVC WB-975 je snadno aplikovatelné disperzní lepidlo určené pro přímé použití, které neobsahuje organická rozpouštědla. Vyznačuje se vysokou prvotní přilnavostí, velmi dobrou pevností po vytvrzení a nízkou spotřebou. Lepidlo je určené pro spojování podlahových krytin z PVC a CV, stejně jako textilních krytin s podkladem z PVC a kašírované pěny, podlahových krytin s pěnovým podkladem – hladkým i reliéfním, podlahových krytin z latexové pěny, s latexovým povrchem a s podkladem z polyuretanové pěny. Při delší době odeschnutí lze lepidlo použít i na lepení koberců.
   Cena:
   1 Kg – 119 Kč
   6 Kg – 504 Kč
   12 Kg – 830 Kč
   20 Kg – 1 296 Kč
   119.00
   Napsat dotaz