Lepidla na parkety

Výchozí

  Vidět jako: Grid List

  • Quick View
   Charakteristika:
   Kaučukové lepidlo RB 860 je vysoce kvalitní SBS kaučukové lepidlo vhodné na lepení parket a mozaik k typickým stavebním povrchům. Lepidlo je bez obsahu vody, proto nemá škodlivé účinky na dřevěné podlahy. Pro vyšší přilnavost se doporučuje použít.
   Cena:
   12 Kg – 1 056 Kč
   21 Kg – 1 722 Kč
   1,056.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Lepidlo na bázi syntetických pryskyřic SB-870 je vysoce kvalitní, okamžitě použitelné a snadno aplikované lepidlo, určené pro lepení standardních, lamelových parket, překližkových parket před dokončením, standardních a průmyslových mozaik k většině savým i nesavým stavebním materiálům. Lepidlo je také doporučené pro použití na parkety citlivé na vlhkost. Lepidlo neobsahuje vodu, proto nemá škodlivý vliv na dřevěné podlahoviny.
   Cena:
   14 Kg – 966 Kč
    24 Kg – 1 584 Kč
   966.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Polyuretanové lepidlo na parkety PB-830 je jednosložkové, polyuretanové lepidlo bez obsahu vody a rozpouštědel určené pro silné flexibilní lepení standardních typů parket a parket před dokončením k savým i nesavým stavebním podkladům. Lepidlo je zvláště vhodné na keramické dlažby a dlažby z přírodního kamene a dřeva. Lepidlo je vhodné pro exotické dřevo.
   Obsah: 15 Kg
   2,715.00
   Napsat dotaz
  • Quick View
   Charakteristika:
   Polyuretanové lepidlo na parkety PB-890 je dvousložkové, polyuretanové lepidlo bez obsahu vody a rozpouštědel určené pro lepení všech typů parketových podlah, k savým i nesavým podkladům.
   Obsah: 10 Kg
   1,300.00
   Napsat dotaz